Temat
:
Pegasus - konsola wszechczasów
Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
9
10.07.2008, 15:10
ja na pegazusie grałem w czołgi
miażdżyły!
Precel z makiem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Precel z makiem
Znajdź inne posty napisane przez Precel z makiem