Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 10.07.2008, 15:08
ehh wspomnienia..ja również jak wielu z Was mam w szafie pegasusa i parę gier contra przechodzona w 20 minut,mario,goal 3 można by długo wspominać.godziny spędzone na tej konsoli są nie zapomniane.a pamiętacie Galaxian/Galaza? super samolociki.

niedawno na komputer sobie ściągnąłem symulator pegasusa i pogrywam na kompie w gry mam ich chyba 250 wszystkim bardzo serdecznie polecam !

emulator można ściągnąć zhttp://www.pegasus.glt.pl/

wszystkie gry porady triki
Ostatnio edytowane przez maTyS. : 10.07.2008 o godz. 15:12.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując