ehh wspomnienia..ja również jak wielu z Was mam w szafie pegasusa i parę gier

contra przechodzona w 20 minut,mario,goal 3 można by długo wspominać.godziny spędzone na tej konsoli są nie zapomniane.a pamiętacie Galaxian/Galaza? super samolociki.
niedawno na komputer sobie ściągnąłem symulator pegasusa i pogrywam na kompie w gry mam ich chyba 250

wszystkim bardzo serdecznie polecam !
emulator można ściągnąć z
http://www.pegasus.glt.pl/
wszystkie gry porady triki