|
Fajnie by było jakby Ukraina się jednak wyrobiła. Ale nie ma co się oszukiwać, że już niewiele brakuje, żeby ją te Mistrzostwa jednak ominęły..
Jakby się tak stało to wydaje mi się, że powinniśmy udźwignąć organizację tej imprezy nawet, gdyby prawie cała miała się odbyć u nas w kraju.
|