Wszystko ladnie, pieknie.. Bednarz nareszcie gdzies pojechal. Tyle, ze jest jedno wielkie ALE. Na takie obserwacje byl czas od lutego ! Ligi graly mozna bylo ogladac kogo sie chcialo i rozpoczynac rozmowy. Raz, ze wszyscy byli zajeci Euro i mozna bylo zalatwic transfery po cichu, bez interesowania mediow i konkurencji, a dwa, ze kadra bylaby juz gotowa.
A ten pojechal ogladac zawodnika na 3 tygodnie przed pierwszym meczem pucharowym, rece czlowiekowi opadaja, to jest jakas pokrecona kolejnosc dzialan. Teraz to powinni finalizowac dany transfer, a nie ogladac pilkarza.
Cytat:
|
- Poczekajmy do połowy przyszłego tygodnia.Być może wiele się wtedy wyjaśni. Wiem, że nie jest to zadowalająca wypowiedź, ale innej dziś być nie może-oświadczył nam wczoraj dyrektor Jacek Bednarz.
|
No to czekamy.