Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1988
Stary 09.07.2008, 22:40
Jodłowiec to moim skromnym zdaniem zawodnik, który ma potencjał by stać się równie dobrym środkowym obrońcą co Głowacki. Widzialem go w akcji wiele razy i naprawde dużo potrafi jak na swój wiek. Aż się dziwie że Leo nie zabrał go na Euro. No, ale cóż, zobaczymy. Z tego co wiem to jest to jednak piłkarz bardzo kontuzjogenny i boję się, że może być z nim to samo co z Głową. Świetna gra w wieku 23-24 lat, a potem stagnacja przez kontuzje... Aczkolwiek jestem jak najbardziej za zakupem tego grajka, gdyż moim zdaniem prezentuje się na dzień dzisiejszy o klase lepiej niż Kokoszka.

Tylko czy nas stać na Jodłowca...?
Odpowiedz cytując