Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1976
Stary 09.07.2008, 21:24
ej no adm007 bez przesady aż takiej dramaturgii to nie ma, to tylko transfery , a z tym co rok jest inaczej raz są raz nie . Jodłowiec dobry pomysł ale nie sądze ,że Wisła zaproponowała pół miliona euro jak za Gargułę oferowali 350 tys. Euro
Odpowiedz cytując