Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1975
Stary 09.07.2008, 21:14
No Jodłowiec ;D Powiedziałbym, że idealnie, bo po tym co przeczytałem o Kokoszce, to po cichu liczyłem właśnie na Jodłowca. Transfer możliwy w 90 % i jest to zawodnik na pewno lepszy od Adama. Napastnikiem nowym będzie pewnie Perrone, a jak nie to marzy mi się N'Gal z Uniao, jednak nie sądzę aby ktoś z Wisły o nim słyszał.
Odpowiedz cytując