Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
1967
09.07.2008, 20:38
buczo1985
napisał(a):
kiedy oprócz Żurawia przyszedł do nas ktoś kto sie sprawdził i stanowił o sile zespołu?
Pomyślmy, Baszczyński, Błaszczykowski, Szymkowiak, Uche...
DrunkenBear
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DrunkenBear
Znajdź inne posty napisane przez DrunkenBear