|
To proste takie transfery jaka kasa , kasy nie ma to nowopozyskanych wzmocnień też nie. I jeszcze jedno zakontraktowac przyzwoitego gracza to można było wcześniej jak to inni w naszej lidze zrobili zresztą , a nie w tej kolejności jak u Bednarza- pierwsze urlop potem praca kiedy jej już właściwie nie można wykonać bo mamy za chwilę eliminacje do LM z dwoma wzmocnieniami czytaj (nowymi graczami ) .
Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
|