Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1955
Stary 09.07.2008, 19:34
To proste takie transfery jaka kasa , kasy nie ma to nowopozyskanych wzmocnień też nie. I jeszcze jedno zakontraktowac przyzwoitego gracza to można było wcześniej jak to inni w naszej lidze zrobili zresztą , a nie w tej kolejności jak u Bednarza- pierwsze urlop potem praca kiedy jej już właściwie nie można wykonać bo mamy za chwilę eliminacje do LM z dwoma wzmocnieniami czytaj (nowymi graczami ) .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując