Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1954
Stary 09.07.2008, 19:10
Gdyby to co napisał nesta byloby prawdą to oznaczałoby że Bednarz własciwie wogóle nie ma kontaktu z Cupiałem skoro "kontaktuje" się z nim w taki sposób.Mi to raczej wygląda na klasyczne chybił-trafił z przeważającą opcją chybił.
Odpowiedz cytując