Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1951
Stary 09.07.2008, 18:59
Wojtas napisał(a):Wyświetl post

I gdzie sa ci klasowi 4 zawodnicy PANIE SKORZA BEDNARZ I WILCZEK,mzoe to ten Bosniak ,czy ten kumpel Carlo Costlego


Sory za rozgroycznie ale szlag czlowieka trafia.
Skorże tu nie mieszaj ,bo sam jest rozgoryczony.
Czy nie jutro (10 lipca) ma byc ogłoszenie tajemniczego sponsora?(w/g słów Wilczka)
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując