Wojtas napisał(a):

I gdzie sa ci klasowi 4 zawodnicy PANIE SKORZA BEDNARZ I WILCZEK,mzoe to ten Bosniak ,czy ten kumpel Carlo Costlego 
Sory za rozgroycznie ale szlag czlowieka trafia.
|
Skorże tu nie mieszaj ,bo sam jest rozgoryczony.
Czy nie jutro (10 lipca) ma byc ogłoszenie tajemniczego sponsora

?(w/g słów Wilczka)