|
Wszyscy tak piszą, że z ligi nie spadniemy, znów będziemy pierwsi itp. itd. Jednak nie wiem czy pamiętacie ale Kasperczak też kilka mistrzostw zdobył, a mimo wszystko go zwolniono. Ja się boję, że będzie tak, że odpadniemy już w 2 rundzie el. LM lub pokonamy Beitar i wdupimy w Pucharze UEFA z jakimś zespołem z Gruzji przez dziury w składzie i brak zmienników i "wyrozumiały" Bogusław zwolni trenera Skorżę, zatrudni amatora typu Liczka i znów, może nie ósme ale słabe miejsce w lidze i sezon do dupy. Piszecie, że odeszli rezerwowi i nie ma co płakać. Jednak pomyślcie co by było gdyby nie Kokoszka podczas gdy Baszczyński miał uraz, kto by go zastąpił? Kto w nowym wariancie taktycznym z dwoma defensywnymi pomocnikami zastąpi Sobolewskiego czy Cantoro? Kto zagra na środku obrony gdy trzeba? Potrzebujemy zmienników nie zdobędziemy nic bez co najmniej 6 w miarę dobrych zmienników. Ale co ja gadam o rezerwach skoro my w pierwszej jedenastce mamy z 2 luki do załatania.
PS. Kolejny post do nibylandii...
|