Wyświetl pojedynczy post
vorsiak
Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1916
Stary 09.07.2008, 13:00
Nikomu nie jest łatwo

"Solabarrieta może występować na pozycji skrzydłowego, w środku pomocy, a nawet jako obrońca. W 2002 roku wywalczył z Hiszpanią Mistrzostwo Europy do lat 19 grając u boku takich piłkarzy jak Fernando Torres, Andres Iniesta czy Jose Antonio Reyes. Do trzecioligowej drużyny Altetico trafił w 2006 roku. Klub z Madrytu, po dwóch latach, nie zdecydował się jednak wykupić go z Atletic Bilbao i Solabarrieta zaczął szukać nowego pracodawcy.Mimo że "wojskowi" długo namawiali opornego Hiszpana na przenosiny do Polski ten wybrał ofertę z przeciętniaka trzeciej ligi hiszpańskiej - Realu Jaen.

Wcześniej mówiło się także o zainteresowaniu przez Legię lewym pomocnikiem Granady 74 Jose Juanem Luque, ale 30-letni piłkarz również nie miał ochoty wyjeżdżać na wschód - w efekcie negocjacje upadły. Klub ze stolicy nie ustaje jednak w poszukiwaniu nowego skrzydłowego. Być może już w najbliższych dniach pojawią się nowe nazwiska. Znaleźć dobrego Hiszpana, zainteresowanego przenosinami do Polski, jest jednak niezwykle trudno."

Jak przekonać dobrego, klasowego piłkarza do gry w beznadziejnej polskiej lidze na krańcu europy ?
Tylko wspułczuć naszemu J.B.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem
Odpowiedz cytując