vorsiak napisał(a):

Łukasiewicz nie będzie zawodnikiem Wisły - to dla mnie niezłe zaskoczenie
" zadecydowała forma sportowa zawodnika"
Jak powiedział dyrektor sportowy, Jacek Bednarz, ma już na oku innego zawodnika w miejsce Łukasiewicza. I co wy na to ?
|
Tak jak tych 3-4 zawodników z którymi mieliśmy podpisać kontrakt bez testowania. Nie wierze w słowa Pana Bednarza, dopóki słowa jego nie potwierdzą fakty i działania. Jak na razie jesteśmy z ręką w nocniku, bo nowi zawodnicy o ile przyjdą nie będą mieli przepracowanego całego okresu przygotowującego do nowego sezonu razem z drużyną. No ale zobaczymy co z tego będzie.