Wyświetl pojedynczy post
chojrak
Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1914
Stary 09.07.2008, 12:47
vorsiak napisał(a):Wyświetl post
Łukasiewicz nie będzie zawodnikiem Wisły - to dla mnie niezłe zaskoczenie
" zadecydowała forma sportowa zawodnika"
Jak powiedział dyrektor sportowy, Jacek Bednarz, ma już na oku innego zawodnika w miejsce Łukasiewicza. I co wy na to ?

Skoro uważają, że nie jest zbyt dobry..., ale jednak moim zdaniem lepiej, że nie biorą pierwszych lepszych, lecz może to być też powód braku pieniędzy... Jeśli ma na oku innego to dobrze, tylko żeby on był lepszy niż Łukasiewicz, a nie niewiadomo jaki grajek, który niby lepszy, tańszy a nic nie pokaże... Tyle ode mnie na ten temat.
Odpowiedz cytując