|
A może to wygląda tak że w tym roku położono lagę na LM i nie będzie wzmocnień na przyzwoitym poziomie. ten skład co jest ma za zadanie wygrać II ture eliminacji i zakwalifikować się fazy grupowej PUEFA.
A LM powalczyć mamy od następnego sezonu gdy będa większe szanse.
Przy takim rozumowaniu trasfery byłby zimą
|