Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1909
Stary 09.07.2008, 12:06
A może to wygląda tak że w tym roku położono lagę na LM i nie będzie wzmocnień na przyzwoitym poziomie. ten skład co jest ma za zadanie wygrać II ture eliminacji i zakwalifikować się fazy grupowej PUEFA.

A LM powalczyć mamy od następnego sezonu gdy będa większe szanse.

Przy takim rozumowaniu trasfery byłby zimą
Odpowiedz cytując