Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#597
Stary 09.07.2008, 08:43
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Właśnie po co były te przedterminowe wybory?Ile pieniędzy na to poszło...Przecież poprzednia koalicja mogła "spokojnie" kontynuować swoje rządy
A co stało na przeszkodzie by nowy rząd kontynuował pracę Gęsickiej?

Czy w nawet najgorszej winie Tuska musicie widzieć drugie dno w postaci sprawki Kaczyńskiego? W ten sposób w tym kraju nigdy nie będzie normalnie.


Przed wyborami pisałem, że może dośc do tego, że nienawiść do Kaczorów przesłoni niektorym ludziom tak widok na świat, że nowy rząd będzie mógł bezkarnie spieprzyć co tylko zechce, nadal mając poparcie, bo ludzie wciąż będą skupiali się na Kaczorach. To jest dla kraju ogromna tragedia. Niestety to się sprawdza.
Ostatnio edytowane przez kalashnikov2 : 09.07.2008 o godz. 08:51.