Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dorotja
ranny ptaszek
Od: 09.2003
Offline
#
1881
09.07.2008, 08:03
adm007
napisał(a):
Porzućmy wszelką nadzieję
, że jeżeli chodzi o wynik sportowy w nadchodzącym sezonie
W regulaminie Forum zdecydowanie brakuje banów za defetyzm.
www.historiawisly.pl
dorotja
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dorotja
Znajdź inne posty napisane przez dorotja