Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1860
Stary 08.07.2008, 21:52
Triodante napisał(a):Wyświetl post

Ćwielong - w Ruchu się spisał i został królem strzelców II ligi, przeszedł do Wisły i popadł w przeciętność. Sprowadzanie gościa z niższych lig to zawsze jest loteria bo nikt nie wie czy się sprawdzi na wyższym poziomie. To nie zmienia faktu, że czasem ryzykować warto bo inaczej w Wiśle nie byłoby Boguskiego czy Błaszczykowskiego.

A skąd wiesz, że Wisła od dawna nie ma kogoś na oku? Ocena przydatności dla Wisły danego zawodnika, a zaklepanie transferu to różnica taka jak między dojściem do wniosku, że chciałbyś mieć BMW, a chwilą gdy go sobie wreszcie kupisz. Auxerre już 2 lata temu uznało, że chciałoby mieć Dudkę w swoim składzie, a transfer zaklepali dopiero teraz. Real też Ronaldo w jeden dzień nie kupi. W Europie jet od groma ważnych transfrów zaklepywanych w ostatnie dni okienka transferowego. To nie znaczy, że mają tam takich głupich menagerów, którzy kupują na ostatnią chwilę przypadkowych piłkarzyków.
Ćwielong nie był królem strzelców w 2 lidze -nie zmyślaj tylko sprawdź co piszesz.
Jak Wisła ma kogoś na oku to niech go możę już zaklepie bo do najważniejszego dwumeczu w roku już tylko 3 tygodnie i doprawdy nie wiem na co jeszcze czekamy.
Odpowiedz cytując