Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW
Offline
#
1854
08.07.2008, 21:17
Jestem ciekaw skąd my bierzemy tych piłkarzy do testów ? Ktoś ich obserwuje w tych ich egzotycznych ligach czy podsyłają nam ich menadżerowie. Zobaczymy co pokażę na treningach marzeniem by było by był klasą podobny do Carlo Costego !
KRIS22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KRIS22
Znajdź inne posty napisane przez KRIS22