Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1854
Stary 08.07.2008, 21:17
Jestem ciekaw skąd my bierzemy tych piłkarzy do testów ? Ktoś ich obserwuje w tych ich egzotycznych ligach czy podsyłają nam ich menadżerowie. Zobaczymy co pokażę na treningach marzeniem by było by był klasą podobny do Carlo Costego !
Odpowiedz cytując