Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1851
Stary 08.07.2008, 21:13
Nie ma powodów, aby za bardzo ekscytować się kolejnym testowanym "anonimem" z łapanki, ściąganym na zasadzie "last minute".

Być może podzieli los innych "no name'nów" testowanych przez Wisłę ostatnio. Niestety, nic nie wskazuje na to, aby miał być piłkarzem z wyższej póki niż oni.
Odpowiedz cytując