Temat
:
Screw you guys, I`m goin` home...
Wyświetl pojedynczy post
Johny84
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
6
08.07.2008, 20:53
Wasiu ma racje, babola walnalem z tym 7 sezonem.
Per aspera ad astra.
BKS JAGIELLONIA
Johny84
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Johny84
Znajdź inne posty napisane przez Johny84