Temat
:
Do jakich szkół się dostaliście? e-omikron
Wyświetl pojedynczy post
WrbJohny
Member
Od: 06.2008
Skąd: KrkWrb
Offline
#
68
08.07.2008, 20:12
Kurde jak czytam Wasze posty to normalnie cała inteligencja krakowska to Wiślacy, sami licealiści hehe
Ja skończyłem lukratywną szkołę mianowici ZSGDiGW
i nie narzekam hie hie
a tu niektórzy mają taaakie problemy...
WrbJohny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WrbJohny
Znajdź inne posty napisane przez WrbJohny