Wyświetl pojedynczy post
WrbJohny
Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: KrkWrb

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 08.07.2008, 20:12
Kurde jak czytam Wasze posty to normalnie cała inteligencja krakowska to Wiślacy, sami licealiści hehe Ja skończyłem lukratywną szkołę mianowici ZSGDiGW i nie narzekam hie hie a tu niektórzy mają taaakie problemy...
Odpowiedz cytując