Temat
:
Pegasus - konsola wszechczasów
Wyświetl pojedynczy post
~Izzy
Member
Od: 03.2008
Offline
#
6
08.07.2008, 19:32
pamietam jak sie gralo ciagle w Contre, Goal i takie rozne ;] to byly czasy ;D
~Izzy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ~Izzy
Znajdź inne posty napisane przez ~Izzy