Wyświetl pojedynczy post
Tomy
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 08.07.2008, 19:19
IndykTSW napisał(a):Wyświetl post
Racja, pegasus byl podróbką tego NINTENDO:

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...c1/Famicom.png
Dokładnie takie czerwone badziewie kupiłem kiedyś na giełdzie pod Elbudem, chyba już po tygodniu nadawało się do wyrzucenia, ale że wtedy każdy był elektronikiem, nieraz było jeszcze reanimowane,
Odpowiedz cytując