Temat
:
Pegasus - konsola wszechczasów
Wyświetl pojedynczy post
Tomy
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?
Offline
#
5
08.07.2008, 19:19
IndykTSW
napisał(a):
Racja, pegasus byl podróbką tego NINTENDO:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...c1/Famicom.png
Dokładnie takie czerwone badziewie kupiłem kiedyś na giełdzie pod Elbudem, chyba już po tygodniu nadawało się do wyrzucenia, ale że wtedy każdy był elektronikiem, nieraz było jeszcze reanimowane
,
Tomy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomy
Znajdź inne posty napisane przez Tomy