Wyświetl pojedynczy post
IndykTSW
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 08.07.2008, 19:12
medyk napisał(a):Wyświetl post
ja tylko dodam bo moze nie kazdy wie ze pegasus to podrobka konsoli Nintendo.
Racja, pegasus byl podróbką tego NINTENDO:

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...c1/Famicom.png

Ja miałem dwa pegasusy i dwa spaliłem ale miałem też takie cudo:

http://www.vidgame.net/ATARI/Atari/2...i_2600_six.jpg



Pamiętam jak był u mnie ksiądz po kolędzie i my sie modliliśmy a za ścianą słychac było tylko odgłosy z gry, bo kumpel grał były czasy, podczas grania słuchałem z kaset K44 i wzgórza yapa 3
Perkele!
Odpowiedz cytując