medyk napisał(a):

|
ja tylko dodam bo moze nie kazdy wie ze pegasus to podrobka konsoli Nintendo.
|
Racja, pegasus byl podróbką tego NINTENDO:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...c1/Famicom.png
Ja miałem dwa pegasusy i dwa spaliłem ale miałem też takie cudo:
http://www.vidgame.net/ATARI/Atari/2...i_2600_six.jpg
Pamiętam jak był u mnie ksiądz po kolędzie i my sie modliliśmy a za ścianą słychac było tylko odgłosy z gry, bo kumpel grał

były czasy, podczas grania słuchałem z kaset K44 i wzgórza yapa 3
