Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.07.2008, 18:29
oj nie zapomniane czasy.. no ale ukradli mi kiedys z duomku letniskowego i sie zakonczyla przygoda:( oczywiscie Mario, Contra, Tanki, Goal, Baseball, Wyscigi tych rajdowek, F1 (te 3 ostatnie z kardridza 168 in 1), Batman, Turtles te z osobnego kardridza, Papay, cos z tym Gorylem co sie wspinalo, Pinball no i gra przed ktora chyba tez wiele sie czasu spedzilo - Circus... oj swietna zrecznosciowka byla I pieprzenie o grafice itp... Gry byly tak proste a mozna bylo wiecznie w nie grac
Odpowiedz cytując