|
W ubiegłym sezonie o sile Wisły (szczególnie w rundzie jesiennej) decydował kwartet Zieńczuk-Brożek-Boguski-Kosowski. W drugiej części sezonu zostało tylko trio i trochę słabiej Wisła przez to sobie radziła ale odpalił w końcu Jirsak i można powiedzieć, że mamy jako-takiego ofensywnego pomocnika, który jeśli zaskoczy to wiecie jakie brameczki potrafi załadować. Dla mnie zagadką pozostaje ustawienie 4-5-1 albo 4-4-2... Jeśli to pierwsze to potrzebne nam transfery tylko na pozycjach: bramkarz, środkowi obrońcy, skrzydłowy i może być jeszcze ofenswyny pomocnik chociaż Boguski może tu grać. Jeśli bedziemy grać 4-4-2 to musimy kupić obrońców, skrzydłowego oraz napastnika bo Brożek i Niedzielan to mało... przy dobrej grze Wisły transfery nie są konieczne chociaż na pewno przydałby się jakiś fajny zawodnik...
|