Wyświetl pojedynczy post
Tomy
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.07.2008, 18:05
Dzisiaj jakoś przypadkiem wpadłem na takiego screena w necie:



oj przypomniały mi się całe godziny przed telewizorem z joystickem w ręce

Dla mnie największym wypasem był kartridż złota piątka czy jakoś tak, właśnie z gierką Big Nose, w dwóch odmianach, tymi autkami i z Dizzy, którego chyba nikt nigdy nie przeszedł do końca.
Ehh, to były czasy :0
Odpowiedz cytując