Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#570
Stary 08.07.2008, 18:00
kalashnikov2 napisał(a):Wyświetl post
Czy oni wszyscy mają tam jakiś plik wordowski albo nagranie u Lisa że wszyscy wklejają to samo nawet nie siląc się na dobór własnych słów?
Nie to aura jaka roztacza wokol siebie Jaroslaw Kaczynski i jego PIS.
Administrowanie polskim strachem i kompleksami ,to sposob na zdobycie kapitalu politycznego.Jak widac chocby na tym forum wielu sie na to nabiera . Polska nie potrrzebuje wodza (Kaczynskiego) tylko dobrego menedzera ,jak byl potrzebny wodz to Kaczynski spal u mamy pod koldra ,ale to na marginesie.Czlwoeik ktory w co drugim zdaniu 60 lat po wojnie ,argumentuje kazdy problem i widzi wszedzie Niemcow musi byc naprawde.....,ale o tym napsialem w 1 zdaniu