kalashnikov2 napisał(a):

|
Czy oni wszyscy mają tam jakiś plik wordowski albo nagranie u Lisa że wszyscy wklejają to samo nawet nie siląc się na dobór własnych słów?
|
Nie to aura jaka roztacza wokol siebie Jaroslaw Kaczynski i jego PIS.
Administrowanie polskim strachem i kompleksami ,to sposob na zdobycie kapitalu politycznego.Jak widac chocby na tym forum wielu sie na to nabiera

. Polska nie potrrzebuje wodza (Kaczynskiego) tylko dobrego menedzera ,jak byl potrzebny wodz to Kaczynski spal u mamy pod koldra ,ale to na marginesie.Czlwoeik ktory w co drugim zdaniu 60 lat po wojnie ,argumentuje kazdy problem i widzi wszedzie Niemcow musi byc naprawde.....,ale o tym napsialem w 1 zdaniu