Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mckoval
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
707
08.07.2008, 17:22
wybieram się na bułgarię, do złotych piasków. mam pytanie - może się ktoś orientuje: jak tam cenowo? opłaca się brać 2 posiłki dziennie za 10€ czy lepiej samemu cos pichcic? ;>
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Badanie rynku - zarejestruj się za free
mckoval
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mckoval
Znajdź inne posty napisane przez mckoval