Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 08.07.2008, 17:19
Mozna bylo wyczuc ze ten wrzesniowy zjazd to byl tylko pretekst do tego zeby w miedzyczasie cala ta banda miala czas wymyslec cos jak zrobic bo do tego nie doszlo.
I juz wiemy ze zmienia charakter zjazdu,czyli bedzie to tylko kolejna okazja do zjedzenia i wypicia zamiast tego na co chyba wszyscy kibice czekaja--ustanowienie nowych wladz.Tylko ze wybrano by wtedy jakiegos Engela,czy Late i w sumie dalej bylo by to samo.Wszystkich ich "chronia" ME 2012 ,i mozna im skoczyc.

Eh,dno dna ,szkoda slow.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując