Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#565
Stary 08.07.2008, 17:14
K_2 napisał(a):Wyświetl post
Wstyd to ja czuje ,jak slysze tego pojebusa ktory 3 razy dziennie straszy Polakow Niemcami i Rosjanami
Reagujesz identycznie jak moherowe babcie gdy ktoś zniesławia Ojca Dyrektora.

Zero odniesienia do meritum. Zamiast "Żydów" jest "Macierewicz i s-ka". Mechanizm ten sam.