K_2 napisał(a):

|
Wstyd to ja czuje ,jak slysze tego pojebusa ktory 3 razy dziennie straszy Polakow Niemcami i Rosjanami
|
Reagujesz identycznie jak moherowe babcie gdy ktoś zniesławia Ojca Dyrektora.
Zero odniesienia do meritum. Zamiast "Żydów" jest "Macierewicz i s-ka". Mechanizm ten sam.