Valsacio napisał(a):

Być może najlepszą ofertę złożyło Tyskie. Podobno oferują 50mln za 3 lata Ekstraklasy. Orange jeżeli nie zgodzi się na warunki Ekstraklasy do końca tygodnia odpada i mają zacząć romowy z Tyskie.
Jeżeli Orange się dogada być może tyskie zainwestuje w Wisłę
|
Ta jasne, gdzie sponsorowanie ligi i nazwy TYSKIE EKSTRAKLASA a gdzie napis na koszulce zawodnika i paru banerow na stadionie.