Wyświetl pojedynczy post
Johny84
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#564
Stary 08.07.2008, 16:33
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Jedyna opcja to wprowadzić wizy dla Amerykanów - wydaje się bez związku - ale idę o zakład że problem tarczy zostałby rozwiązany w 2 dni, nie byłoby problemu z wysyłaniem wojsk do Afganistanu itp. itd.

Tylko że to nie przejdzie bo nasi politycy wiz nie potrzebują - a to że jaj nie mają to też wiadomo wszem i wobec.
Tylko ze to by uderzylo raczej w Polonie Amerykanska, przynajmniej tak mi sie wydaje.
Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA