Kocur napisał(a):

Jedyna opcja to wprowadzić wizy dla Amerykanów - wydaje się bez związku - ale idę o zakład że problem tarczy zostałby rozwiązany w 2 dni, nie byłoby problemu z wysyłaniem wojsk do Afganistanu itp. itd.
Tylko że to nie przejdzie bo nasi politycy wiz nie potrzebują - a to że jaj nie mają to też wiadomo wszem i wobec.
|
Tylko ze to by uderzylo raczej w Polonie Amerykanska, przynajmniej tak mi sie wydaje.