sambo napisał(a):

Pamiętacie - pisałem o tym miesiąc temu a dzis Rzepa donosi, ze na 2 lata zostanie wstrzyymana budowa autostrad ze środków UE - właśnie z tego względu o którym wspominałem.
http://www.rp.pl/artykul/159661.html
Za takie coś w każdym normalnym państwie - Tusek siedziałby na bezrobociu - a stado wyborców klnęło ten rząd - ale nie w Polsce. W POlandzie każdy udaje, że jest OK - zieje nienawiścią do Kaczorów i jak tu się dziwić, że Polski na mapie nie było przez 123 lata?
Jeszcze raz powtórze - ten stan sie wziął stad, że Tusk po prostu sekował WSZYSTKO cozrobiła poprzednia ekipa - a że zajął sie odbieraniem dotacji dla Rydzyka robiąc z tego medialne szoł - wyciął również projekty niezbedne dla funkcjonowania państwa. To jest największy skandal tego rządu i jeden z wiekszych skandali jaki wydarzył sie w przeciągu ostatnich kilku lat - bo że łapówki i inne jajca to ja rozumiem - zdarza się. Ale taka niekompetencja - takie buractwo tego rudowłosego potomka wehrmachtowca - woła o pomstę o nieba.
To nie jest wyjątek - ten gość stacza nasz kraj w strone autentycznej republiki bananowej - totalna rozpacz normalnie - juz za Millera było lepiej - wstyd lemingi wstyd ...
|
Wstyd to ja czuje ,jak slysze tego pojebusa ktory 3 razy dziennie straszy Polakow Niemcami i Rosjanami