sambo napisał(a):

Marszałku - podałeś przepiękny przykład burdelu jaki się dzieje w ministerstwach PO.
To co jest tu napisane oznacza ni mniej ni więcej, że
1) Nie ma w Ministerstwie Infrastruktury nikogo, kto wiedziałby ile kasy mu przysługuje na inwestycje - a wiec nie ma osoby, która wie cokolwiek
2) Nie ma osoby o zgrozo w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, która na poziomie konsultacji uprzedziłaby MI o wysokości kwoty.
BURDEL -
Jest to o tyle żałosne, że 1/2 długiego exposeTuska dotyczyło Funduszy Unijnych, wydawać by sie mogło, że przynajmniej bedą kontynuować bardzo dobrze przygotowane prace przez Gęsicka i rząd Kaczyńskiego.
Te młoty nie dość że zrujnowały wszystko co zrobiła Gęsicka, to jeszcze nie potrafia nic wymyślić na to miejsce.
Patrzcie, to sie może stać w każdym województwie i już dzieje w kilku. Przedsiebiorcy czekaja ostro z inwestycjami i co dostaja od rządu Tuska ? Figę.
http://www.arp.gda.pl/pl/nowosci/prz.../komunikat_rpo
Gęsicka uzgodniła wszystko z Komisja Europejską, przyszła nowa władza, projekt wyrzuciła do kosza, nic nie dając w zamian. No i teraz atmosfera zrobiła się gęsta - na tyle, że mogą paść nie tylko regionalne ale wszystkie Fundusze w Polsce i podnieta euroentuzjastów w temacie miliardów euro może sie skończyc, dzieki wspaniałosci Słońca Peru, który sam dumnie głosił przed mównicą w czasie expose o wykorzystaniu tych środków
http://www.arp.gda.pl/pl/nowosci/prz.../komunikat_rpo
|
Pamiętacie - pisałem o tym miesiąc temu a dzis Rzepa donosi, ze na 2 lata zostanie wstrzyymana budowa autostrad ze środków UE - właśnie z tego względu o którym wspominałem.
http://www.rp.pl/artykul/159661.html
Za takie coś w każdym normalnym państwie - Tusek siedziałby na bezrobociu - a stado wyborców klnęło ten rząd - ale nie w Polsce. W POlandzie każdy udaje, że jest OK - zieje nienawiścią do Kaczorów i jak tu się dziwić, że Polski na mapie nie było przez 123 lata?
Jeszcze raz powtórze - ten stan sie wziął stad, że Tusk po prostu sekował WSZYSTKO cozrobiła poprzednia ekipa - a że zajął sie odbieraniem dotacji dla Rydzyka robiąc z tego medialne szoł - wyciął również projekty niezbedne dla funkcjonowania państwa. To jest największy skandal tego rządu i jeden z wiekszych skandali jaki wydarzył sie w przeciągu ostatnich kilku lat - bo że łapówki i inne jajca to ja rozumiem - zdarza się. Ale taka niekompetencja - takie buractwo tego rudowłosego potomka wehrmachtowca - woła o pomstę o nieba.
To nie jest wyjątek - ten gość stacza nasz kraj w strone autentycznej republiki bananowej - totalna rozpacz normalnie - juz za Millera było lepiej - wstyd lemingi wstyd ...
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43