|
Senior Member
Offline
|
#95

08.07.2008, 15:08
|
Cytat:
Spotkanie o Superpuchar Polski pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków odbędzie się - dowiedziała się Legia LIVE! Mecz pomiędzy mistrzem kraju a zdobywcą Pucharu Polski zostanie rozegrany w przyszłą niedzielę, 20 lipca w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:15, a bezpośrednią transmisję przeprowadzi Telewizja Polska. Jak udało nam się dowiedzieć, dystrybucją wejściówek zajmie się klub z Ostrowca.
KSZO zdecyduje o rozmieszczeniu kibiców obu zainteresowanych klubów i przekaże bilety Legii i Wiśle. Oba zainteresowane kluby będą we własnym zakresie prowadziły sprzedaż biletów.
|
http://www.legialive.pl/news/26628_O..._to_pewne.html
|
|