Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1825
Stary 08.07.2008, 14:00
ZAMKNIJCIE TEN NĘDZNY TEMAT
Kiedyś można było coś ciekawego poczytać a teraz to tylko płacze albo złote myśli
Otwórzcie sobie temat płaczliwa polityka transferowa i tam te dyrdymały sobie wypisujcie ja się chcę coś ciekawego dowiedzieć a jak nie ma transferów to po ch..? tu pisać?
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując