Wyświetl pojedynczy post
Valsacio
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1824
Stary 08.07.2008, 14:00
Można sobie darować bramkarza itp...

Ale niech Bednarz się kurcze dobrze zastanowi, wybierze JEDNEGO poządnego błyskotliwego pomocnika z tych co ma za 1mln Euro do ofensywy i go kupi do cholerci.
Napastnik może być ten Perrone. Moim zdaniem rolę Paulisty spełni, a przy odrobinie szczęścia może stać się bardzo dobry jak na nasze warunki. Napewno nie jest to Radovanovic, bo 2 taki wolny się przecież trafić nie może
Ostatnio edytowane przez Valsacio : 08.07.2008 o godz. 14:09.
Odpowiedz cytując