Można sobie darować bramkarza itp...
Ale niech Bednarz się kurcze dobrze zastanowi, wybierze JEDNEGO poządnego błyskotliwego pomocnika z tych co ma za 1mln Euro do ofensywy i go kupi do cholerci.
Napastnik może być ten Perrone. Moim zdaniem rolę Paulisty spełni, a przy odrobinie szczęścia może stać się bardzo dobry jak na nasze warunki. Napewno nie jest to Radovanovic, bo 2 taki wolny się przecież trafić nie może
