Wyświetl pojedynczy post
adm007
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z miasta Słońca

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1823
Stary 08.07.2008, 13:57
Żałość to można powiedzieć o naszej polityce transferowej, której nie ma. Ciekawe za co Bednarz bierze pieniądze. Kadrę powinniśmy mieć gotową już przed pierwszym obozem.Spokojnie przez kilka miesięcy można bylo sfinalizować jakieś transfery. Szkoda słów. Niestety po wywalczeniu mistrzostwa, następuje krok wstecz. Obawiam się o wyelimimowanie Beitaru. Cupiał musi zrozumieć, że inwestycje w furbol, to raczej altruizm, niż chłodna kalkulacja biznesowa.
W moim sercu Wisła i na dobre i na złe
Odpowiedz cytując