|
Żałość to można powiedzieć o naszej polityce transferowej, której nie ma. Ciekawe za co Bednarz bierze pieniądze. Kadrę powinniśmy mieć gotową już przed pierwszym obozem.Spokojnie przez kilka miesięcy można bylo sfinalizować jakieś transfery. Szkoda słów. Niestety po wywalczeniu mistrzostwa, następuje krok wstecz. Obawiam się o wyelimimowanie Beitaru. Cupiał musi zrozumieć, że inwestycje w furbol, to raczej altruizm, niż chłodna kalkulacja biznesowa.
W moim sercu Wisła i na dobre i na złe
|