|
Byłem wyrozumiały ale do czasu. Pan Bednarz mówił że w ciągu kilku nastęnych dni dojedzie jeden klasowy napastnik <bez testów> i jeden pomocnik na testy.. I mówił że finalizują kontrakty z 4 klasowych zawodników jakoś ich nie widać, jestem ciekaw co z ust Bednarza znaczy finalizować.
|