taa fantastyczna czwórka

ja nie wiem do konca zgrupowania 5 dni...transferów brak...z całym szacunkiem dla polityki transferowej klubu ja w tej chwili mam prawo czuć zażenowanie i niedosyt.
to w takim razie jaki jest cel drużyny na ten rok? Wisła miałaby odposcić puchary?
a nawet jak kogoś sprowadzą to i tak bedzie ciezko zeby w tak krotkim czasie wkomponować zawodników w druzyne...
a zresztą jak sie konczy wprowadzanie zawodników ktorzy nie przepracowali calego okresu przygotowawczego można zobaczyc sięgając pamiecią do zeszlego sezonu i kontuzji Niedzielana np.