Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1770
Stary 08.07.2008, 08:07
Owszem, łatwiejszy. Ale nadal to dla nas za wysokie progi. Dowód:

http://michalszadkowski.blox.pl/2008...-juz-dzis.html

Naprawdę, na chwilę obecną przesadnie duże wzmocnienia to marnowanie pieniędzy. Na miejscu Cupiała poczekałbym na ukończenie stadionu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując