Owszem, łatwiejszy. Ale nadal to dla nas za wysokie progi. Dowód:
http://michalszadkowski.blox.pl/2008...-juz-dzis.html
Naprawdę, na chwilę obecną przesadnie duże wzmocnienia to marnowanie pieniędzy. Na miejscu Cupiała poczekałbym na ukończenie stadionu.