Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1769
Stary 08.07.2008, 08:02
emjot napisał(a):Wyświetl post
a po co niby te transfery? w pucharach i tak szybki w.......
a w Lidze
Korona out, ZL out
pierwsza trójka jak nic i za darmo
to po kiego grzyba wydawać jakiekolwiek pieniądze
Miejsca 2-3 to byłaby porażka dla Wisły. Za rok awans do LM będzie łatwy jak nigdy w ostatnich 10 latach. Trzeba więc wygrać ligę aby mieć możliwość gry o ChL.
Odpowiedz cytując