Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
1769
08.07.2008, 08:02
emjot
napisał(a):
a po co niby te transfery? w pucharach i tak szybki w.......
a w Lidze
Korona out, ZL out
pierwsza trójka jak nic i za darmo
to po kiego grzyba wydawać jakiekolwiek pieniądze
Miejsca 2-3 to byłaby porażka dla Wisły. Za rok awans do LM będzie łatwy jak nigdy w ostatnich 10 latach. Trzeba więc wygrać ligę aby mieć możliwość gry o ChL.
Raphael
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raphael
Znajdź inne posty napisane przez Raphael