Wyświetl pojedynczy post
CelticusABG
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1764
Stary 08.07.2008, 07:45
Ja tak sobie myślę, że skoro do tej pory nie pozyskaliśmy NOWYCH zawodników to może, zarząd czeka aż nowy sponsor przyjdzie (10 lipca podobno) i wyłoży kasę od razu... Hmmm to nawet byłoby prawdopodobne bo nie rozumiem jak Wisła mogła odpuścić Lewandowskiego, Iwańskiego, Lewczuka... Z Gargułą też nie wiadomo co będzie... Wczoraj miała się wyjaśnić sprawa Kallona to był chyba jakiś wałek...
Ale wracając do sponsora obym miał rację i od 10 lipca transfery ruszą z kopyta dzięki nowemu/nowym sponsorom
Odpowiedz cytując