|
Ja się tym brakiem wzmocnień jakoś za bardzo nie martwię , ale wolałbym by Bednarz powiedział wprost - proste nie ma kasy na razie nie będzie żadnych wzmocnień i ok. Bardziej mnie męczy to że nasz skład od kilku lat wygląda podobnie i ciekawy jestem co będzie za kilka sezonów kiedy już Cleber Głowacki Baszczyński Sobolewski Zieńczuk nie będą grać na takim wysokim poziomie.Trzeba powoli odmładzać kadre i przede wszystkim znaleźć godnych zastępców na miejsce tych piłkarzy
|