Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Tomek_TS
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Zelczyna
Offline
#
1721
07.07.2008, 21:21
Wilekie brawa dla wszystkich oceniajacych goscia po bramka ogladanych na necie
Chyba włacze FM'a i go przetestuje
ZENADA!
Tomek_TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomek_TS
Znajdź inne posty napisane przez Tomek_TS