Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?
Offline
#
1718
07.07.2008, 21:06
Święte słowa Kossori, święte...
A co do tego Pierota czy jak mu tam(
) sądzę, ze moze on byc ciekawym pilkarzem. Więc jeżeli podpiszą z nim umowę będę bardzo zadwolony.
kądzikowski
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kądzikowski