Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kmicin
Junior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1717
07.07.2008, 21:06
A ten Perrone w końcu przyjedzie na testy czy już jako nasz zawodnik
kmicin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kmicin
Znajdź inne posty napisane przez kmicin